Kalite Bölüm Sorumluları
24 Şubat 2022

                     

                               Sağlıkta Kalite Sistemi Sürüm 6.1 Kalite Bölüm Sorumluları

 

 

 

BÖLÜM

ÜNVAN

SORUMLULAR

İMZA

Acil Servis

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

Pakize DUMAN (Asil)

 

Hemşire

Nurcan YILMAZ (Yedek )

 

Anestezi

Anestezi Tek.

Tuğba UYSAL(Asil)

 

Anestezi Tek.

Ali YALÇIN (Yedek)

 

Pandemi Servisi

Çocuk Servisi Sorm. Hemş.

Emine ABACI (Asil)

 

Hemşire

Ebru KARAHAN(Yedek)

 

Dahiliye/Çocuk Servisi

Dahiliye Servis Sorm. Hemş.

SULTAN TUZCU (Asil)

 

Hemşire

Arife GÜNEŞ(Yedek)

 

Kadın Doğum Servisi

Kadın Doğum Serv.Sorm.Ebesi

Feruzan ÇELİKÇAKI(Asil)

 

Ebe

Hatice ORUÇ (Yedek)

 

Cerrahi Servisi

Cerrahi Serv.Sorm.Ebesi

Nalan BİRSEN(Asil)

 

Ebe

Bedia ARMAĞAN(Yedek)

 

Acil Durum Afet Yönetimi

HAP Sorumlusu

Rıza Melih ARSLAN (Asil)

 

Sivil Savunma Sorumlusu

Emine YAŞAR (Yedek)

 

Arşiv Hizmetleri

(Arşiv Görevlisi)

Salih GÜNEY (Asil)

 

Biyokimya Laboratuvarı

Biyokimya Uzmanı

Uz. Dr. Alpaslan SAVRAN (Asil)

 

Laboratuvar Teknisyeni

Meltem BEYAZIT (Yedek)

 

Mutfak

Diyetisyen

Gülşah ASLAN (Asil)

 

Aşçı

Erkan TEKELİOĞLU(Yedek)

 

Hasta Hakları

Psikolog

Dilek KARLIKLI(Asil)

 

 

Hemşire

Özlen AKÇİN(Yedek)

 

 

Teknik Servis

Teknisyen

Semih ŞİMŞEK (Asil)

 

 

Teknisyen

Gökhan AYBEY (Yedek)

 

 

Kan Transfüzyonu

Biyolog

Fatma ASRAVİ (Asil)

 

 

Laboratuvar Teknisyeni

Burcu GÜZEL (Yedek)

 

 

Hasta Kabul

Hemşire

Handan AKPINAR (Asil)

 

 

Hemşire

Hatice İÇEL(Yedek)

 

 

Stok

4/C Personeli

Hayri YAVUZ (Asil)

 

 

VHKİ

Kenan VARDI(Yedek)

 

 

Biyomedikal

VHKİ

Aziz UYGUR (Asil)

 

 

Klinik Mühendislik

Teknisyen

Semih ŞİMŞEK(Asil)

 

 

Ayniyat

Hemşire

Jale UYGUR (Asil)

 

 

Radyasyon Birimi

Röntgen Sorm.Teknisyeni

Filiz KARAGÖZ(Asil)

 

 

RöntgenTeknisyeni

Yeliz KUTLU (Yedek)

 

 

Enfeksiyon Kontrol Birimi

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Melike GÜNYELİ(Asil)

Ebru KARAHAN(Yedek)

 

 

Eğitim Birimi

Eğitim Hemşiresi

Ayşen ÖZKAN KARAKUŞ

 

 

Bilgi Yönetimi

Bilgi Güvenliği Sorumlusu

Atalay AKDAĞ (Asil)

 

 

Bilgi İşlem Personeli

Ahmet AYNALI (Yedek)

 

 

Atık Yönetimi

Hemşire

Melike GÜNYELİ (Asil)

 

 

Hemşire

Songül KİRMAN ( Yedek )

 

Ameliyathane

Ameliyathane Sorm.Ebesi

Melike SÜL (Asil)

 

 

Hemşire

Fatma ARSLAN Yedek)

 

 

Poliklinikler

Poliklinik Sorm. Hemş.

Handan AKPINAR(Asil)

 

 

Hemşire

Hatice İÇEL (Yedek)

 

 

Sterilizasyon

Sterilizasyon Sorm.Hemş.

Füsun ULUCAN(Asil)

 

 

Hemşire

Elif GÜLLÜ (Yedek)

 

 

Evde Sağlık Hizmetleri

Hemşire

Esengül YILDIZKAYA (Asil)

 

 

Sağlık Memuru

Alim KORKUT(Yedek)

 

 

Yoğun Bakım

Yoğun Bakım Sor.Hemş.

Hanife PETEK(Asil)

 

 

Hemşire

İsmail UYSAL (Yedek)

 

 

Diş Poliklinikleri

Hemşire

Meryem GÜN(Asil)

 

 

Hemşire

Nigar GÖRMEZ(Yedek)

 

 

Güvenlik Birimi

Güvenlik Görevlisi

Orhan ÇENGEL (Asil)

 

 

Güvenlik Görevlisi

Murat GÜL (Yedek)

 

 

Çamaşırhane Hizmetleri

Temizlik Personeli

Serkan KOPAL (Asil)

 

 

Temizlik Personeli

Emrah DENİZ (Yedek)

 

Yaşam sonu Hizmetleri

Morg Hizmetleri Sorm.

Emrah DENİZ (Asil)

 

 

Personel

Serkan KOPAL (Yedek)

 

 

Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Mikrobiyoloji Sorumlu Hekimi

Uz.Dr. Mustafa ÖZDEMİR(Asil)

 

 

Laboratuvar Sorumlu Teknisyeni

Meltem BEYAZIT(Yedek)

 

 

Fizik Tedavi Ünitesi

Fizyoterapist

Aslı KARAAL (Asil)

 

 

Fizyoterapist

Mustafa ELBİR (Yedek)

 

 

Diyaliz Ünitesi

Diyaliz Sorm.Hekimi

Dr.Funda ELİTAŞ (Asil)

 

 

Diyaliz Sorm.Hemşiresi

Hülya YALPIR (Yedek)

 

 

Organ Bağış Birimi

Anestezi Uzmanı

Uz.Dr.Mustafa MUHİDDİN

 

 

 

Eğitim Hemşiresi

Ayşen ÖZKAN KARAKUŞ

 

 

Eczane

Eczacı

Feriştah DAKA(Asil)

 

İş Sağlığı ve Güvenliği

İş Yeri Hekimi

Dr. Cem ÇAĞLAR ATAY

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Rıza Melih ARSLAN